DSC 0109W dniu 6 czerwca br. o godzinie 14:00 w świetlicy wiejskiej w Jaroszowie odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Szlakiem Granitu". W trakcie zebrania zostało zatwierdzone sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2018 rok. Ponadto członkowie Stowarzyszenia udzielili absolutorium Zarządowi za 2018 rok. Ważnym punktem obrad był wybór nowego Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Rady LGD na kadencję 2019 – 2023. Członkowie LGD jednomyślnie wybrali nowe organy w następujących składzie. Pragniemy również przypomnieć, iż od 22 marca br. nowym prezes Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Szlakiem Granitu” jest Krystian Ulbin.

1. Zarząd w składzie:

3. Piotr Schmidt – członek Komisji

4. Agata Ślęzak – członek Komisji

5. Eugeniusz Ciołek – członek Komisji

Prezes Zarządu Krystian Ulbin podziękował ustępującym członkom organów Stowarzyszenia LGD „Szlakiem Granitu” za pracę na rzecz Stowarzyszenia, zaangażowanie i pomoc w upływającej kadencji.

Twoje IP: 54.237.249.90
2019-07-16 10:15