1PG

2PG

3PG

4PG

dolnwies16Zapraszamy na imprezę plenerową Dolnośląska Wieś zaprasza, organizowaną w DODR we Wrocławiu w niedzielę 29 maja. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego już po raz czwarty organizują we Wrocławiu, na terenach wystawowych przy ul. Zwycięskiej 4 imprezę plenerową o charakterze festynu, skierowaną do mieszkańców aglomeracji wrocławskiej. Będzie to otwarta impreza plenerowa o charakterze festynu targowo-rekreacyjnego. W programie przewidujemy zorganizowanie kiermaszu produktów regionalnych i tradycyjnych, warsztaty rękodzielnictwa, występy ludowych zespołów artystycznych oraz atrakcje dla dzieci.

Podejmowanie działań promocyjnych dla dolnośląskich rolników i przedsiębiorców jest najlepszą formą wsparcia dla osób podejmujących działalność gospodarczą na obszarach wiejskich i przyczynia się do utrwalania tożsamości wielokulturowej społeczności Dolnego Śląska. Impreza promując ciekawe inicjatywy organizowane przez Lokalne Stowarzyszenia przyczynia się również do promocji rozwoju obszarów wiejskich i Regionu Dolnego Śląska.

W tym roku impreza realizowana będzie przy udziale partnera, którym jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Qwsi obejmującego zasięgiem oddziaływania obszar siedmiu gmin powiatu ząbkowickiego: Bardo, Ciepłowody, Kamieniec Ząbkowicki, Stoszowice, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Złoty Stok. LGD Qwsi, jako partner Operacji odpowiada za promocję oraz nabór uczestników z obszaru działania, prezentujących inicjatywy gospodarcze, mających na celu poprawę jakości życia na obszarach wiejskich tego regionu.

Informacji na temat szczegółów organizacyjnych, scenariusza imprezy oraz zagadnień logistycznych udzielają:

Ryszard Targosz, e-mail: ryszard.targosz@dodr.pl tel. 71 339 86 56, wew. 151
oraz
Urszula Bartoszewicz e-mail: urszula.bartoszewicz@dodr.pl tel. 71 339 86 56 wew. 171, kom. 607 404 245

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa (310 kB - pdf)

Karta zgłoszeniowa (811 kB - doc)

Oświadczenie wystawcy (26 kB - pdf)

Oświadczenie wystawcy (35 kB - doc)

Regulamin organizacyjny (36 kB - pdf)

Źródło: http://www.dodr.pl/zapowiedzi,257-festyn-dolnoslaska-wies-zaprasza-2016

Twoje IP: 54.221.75.68